Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Eğitim ve İyileştirme Başkanlığı Tetkik Hakimi Sayın Faruk Karcı Kurumumuzu Ziyaret Ettiler
  22.03.2021

          22/03/2021 Tarihinde Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Eğitim ve İyileştirme Başkanlığı Tetkik Hakimi Faruk Karcı ile Eğitim ve İyileştirme Stratejileri Bürosu Şube Müdürü İdris Koç İyi Hal Uygulamaları ve Covid-19 tedbirleri kapsamında Kurumumuza ziyarette bulunup aynı zamanda konuyla ilgili yerinde denetleme yaptılar.

           Ziyaret esnasında kurumu gezerek Kurum Müdürü Ceylan Şahin Kaplan'dan kurum ve İdare Gözlem Kurulu işleyişi hakkında bilgi aldılar.  Birimlerdeki personellerle sohbet ettiler. İdare ve Gözlem Kurulu Üyeleri ve Sekretaryası ile İyi Hal Uygulamaları hakkındaki değişiklikler hususunda görüşerek yapılan işlemler konusunda istişarede bulundular, değerlendirmeye alınmak üzere talep ve öneriler dinlenerek bu konuyla ilgili çalışmaların devam ettiğini belirttiler.

          Yapılan incelemeler sonunda Covid-19 önlemleri kapsamındaki kurumsal işleyişi beğendiklerini ifade etmiş olup; Kurum Müdürü nezdinde tüm personele teşekkür edip kurumdan ayrıldılar.

   

   

  Adres

  Mehmetçik Mah. Halim Küçük Cad. No:1 Bozkurt / DENİZLİ

  Telefon

  0 258 831 45 52

  0 258 831 45 14

  E-Posta

  denizli.kadakcikisaretadalet.gov.tr